Working with Us

Current Vacancies

Finance

FP&A Senior Analyst

Kalisz, Poland

Job Ref
Poland-Kalisz
Location

Firma MB Aerospace Technologies (Poland) Sp. z o.o. jest czescia miedzynarodowej grupy prowadzacej dzialalnosc w USA, Polsce i w Wielkiej Brytanii. Zajmujemy sie procesami specjalnymi dla detali i komponentów do silników lotniczych, dostarczajac kompleksowe rozwiazania konstrukcyjne. Obecnie poszukujemy kandydatów/ek na stanowisko:
(Location: Kalisz)

Responsibilities:
• Partner with local Business Partners and MBA Group Finance team in the use of financial analytics to drive forward business improvement
• Ensure integrity of financial data inputs to realise consistently high forecast accuracy and mapping of business costs
• Prepare weekly / monthly forecasting, actual results and analysis packages for MBA Local and Group Management
• Provide regular R&O update to the business managers and finance manager
• Be an active member of bid and project teams
• Initiate actions to continuously improve financial performance and procedures
• Ensure group financial reporting and internal control compliance

Requirements:
• University Degree in Finance
• 3-5 years of relevant work experience in a manufacturing environment
• Business partnership experience
• Fluency in written and spoken English
• Strong Excel skills, easy navigation in Microsoft Office environment
• Ability to demonstrate business and financial acumen
• Excellent communication skills – exposure to senior stakeholders from Group Management
• High result orientation and quickly moving ideas to action
• Strong analytical skills
• Process improvement mentality
• Collaborating effectively & being a team player

We offer:
• Stability of employment
• Attractive remuneration and benefit package
• Work in ambitious and engaged team in an international environment
• Involvement in the decision making processes in the organisation

Function
Finance
Status
Full Time
Type
Permanent

Lider Działu Zakupów

Rzeszów, Poland

Job Ref
Poland
Location

MB Aerospace Rzeszów Sp. z o.o. firma zajmujaca sie produkcja detali i komponentów do silników lotniczych, bedaca czescia miedzynarodowego holdingu dzialajacego na terenie Europy, USA i Azji poszukuje osoby na stanowisko:

Glówne zadania
• Kontakt z dostawcami krajowymi i zagranicznymi
• Ksztaltowanie zasad wspólpracy z dostawcami strategicznymi
• Prowadzenie negocjacji handlowych
• Wystawianie zamówien, monitorowanie statusu ich realizacji oraz raportowanie opóznien dostaw
• Nadzór nad procesem reklamacji
• Analiza procesów zakupowych celem ich optymalizacji
• Raportowanie oszczednosci wynikajacych z dzialalnosci operacyjnej
• Identyfikowanie potencjalnych zródel dostaw materialów
• Przygotowywanie wycen materialów zgodnie z zalozeniami zapytan ofertowych
• Nadzorowanie procesu obiegu umów w firmie
• Zastepowanie kierownika dzialu zakupów
Wymagania
• Wyksztalcenie wyzsze
• Znajomosc jezyka angielskiego na poziomie min. srednio zaawansowanym
• Min. 3 letnie doswiadczenie w pracy w sektorze produkcyjnym / obszarze zakupów i logistyki
• Wysokie umiejetnosci negocjacyjne, poparte doswiadczeniem zawodowym
• Wysokie umiejetnosci interpersonalne, komunikatywnosc, asertywnosc
• Bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa i zaangazowanie
• Nastawienie na doskonalenie procesów
• Dyspozycyjnosc
• Dobra znajomosc pakietu MS Office
Oferujemy
• Prace w dynamicznie rozwijajacym sie zespole
• Zatrudnienie na umowe o prace
• Elastyczny czas pracy, mozliwosc uzgodnienia godzin pracy
• Atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych (dodatek swiateczny, karta Multisport)
• Plan rozwoju zawodowego dostosowany do indywidualnych potrzeb

Function
Finance
Status
Full Time
Type
Permanent

Human Resources

Aplikacja Spontaniczna

Job Ref
RZE04-20
Location

Jesli chcesz dolaczyc do zespolu MB Aerospace, a nie znalazles interesujacej Cie oferty, wypelnij formularz aplikacji spontanicznej. Dzieki temu Twoje CV bedzie w naszej bazie talentów.

Skontaktujemy sie z Toba i przedstawimy nowe oferty pracy, w których Twoje kwalifikacje beda odpowiadaly naszym wymaganiom.

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowe o prace
Prace w dynamicznie rozwijajacym sie zespole
Szkolenia specjalistyczne i kompetencyjne
Mozliwosc wplywu na strategiczne dla firmy decyzje
Atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych (dodatek swiateczny, karta Multisport)

Function
Status
Full Time
Type
Permanent

Job Alerts

Can’t see the role you want? Register your details with us to be notified when we’re hiring!